Nabízíme Vám profesionální stavební práce

Vážení zákazníci, vítáme Vás na stránkách naší firmy, která nabízí služby v oblasti stavebnictví. Pracujeme v oboru již 17 let a za tu dobu Vám můžeme nabídnout letité zkušenosti. V našem sortimentu najdete širokou nabídku stavebních prací.

Výstavba rodinných domů na klíč

Chcete si postavit rodinný dům, ale nechcete věnovat svůj drahocenný čas při stavení? Nevadí. Od toho tu jsme my. Realizujeme pro Vás kompletní stavbu od A až do Z. Nebudete se muset o nic starat. Dům připravíme kompletně k předání s klíčky v ruce. Poslední krok už bude jen na Vás - nastěhovat se.

Výstavba rodinných domů na klíč
Rekonstrukce interiéru domů a bytů

Rekonstrukce interiérů domů a bytových jader

Plánujete po letech předělat vzhled Vašeho interiéru? S tím Vám rádi pomůžeme. Provádíme rekonstrukce interiérů rodinných domů nebo bytových jader. Při rekonstrukci jsme schopni udělat i celou realizaci koupelny.

Plastové okna a dveře

Máte na Vašem domě ještě stará dřevěná okna a se zvyšujícími cenami energií to již pociťuje Váš rodinný rozpočet? Investujte do budoucnosti a nechte si namontovat kvalitní plastové okna a dveře od nás. V tomto oboru máme bohaté zkušenosti (i zahraniční - Nizozemsko) a můžeme Vám i plastová okna a dveře dodat společně s profesionální instalací a zárukou.

Plastové okna a dveře
Sádrokartonové podhledy

Sádrokartonové podhledy

Chcete si do svého nového rodinného domu nebo v rámci rekonstrukce pořídit stylový stropní podhled s osvětlením? Stropní podhled má řadu výhod jako vylepšení akustiky v místnosti nebo ušetření peněz na vytápění místnosti. Další možností je instalace nenosné příčky místnosti a její rozdělení na poloviny a to vše bez nutnosti stavebních úprav.

Obkladačské práce

Chystáte se na rekonstrukci Vaší koupelny či kuchyně nebo chcete obložit fasádu? Nemusíte se sami trápit, rádi Vám nabídneme své bohaté zkušenosti. Na vzhledu výsledného obložení si dáváme záležet a používáme k tomu moderní techniku včetně laseru. Záležet si dáváme také na finálních dořezech.

Obkladačské práce
Zateplení rodinných domů

Zateplení rodinných domů

Chcete zainvestovat na dlouhá léta dopředu a snížit množství tepla unikajícího skrze zdi? Rádi Vám připravíme zateplení fasády pomocí styrobloků se skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Rozdíl uvidíte v krátkém horizontu.